Мережа в ауті! “Жінка третього тисячоліття” Луценко змінилася до невпізнання: “нове обличчя в команді Порошенко”. ФОТО

Новости

Український журналіст Євген Куксін пожартував щодо зробленої нещодавно заяви Петра Порошенко про нові обличчя в його партії. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

Раніше Порошенко говорив про нові обличчя в його політичній партії, які можуть змінити ситуацію в Україні. Тепер Ірина Луценко і Ніна Южаніна, які відвідали з’їзд Європейської Солідарності, здивували явно помолоділими обличчями.

“Я так розумію, що слова Порошенко про нові обличчя в Європейській Солідарності (то ж, що БПП) його кума Ірина Луценко і бухгалтер Ніна Южаніна зрозуміли буквально і прийшли на з’їзд з новими підтяжками на обличчі”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Ірина Луценко, яка раніше побувала разом з чоловіком в Італії на весіллі сина глави МВС Арсена Авакова, вразила соцмережі вартістю своєї куртки.

Зокрема, на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook журналістка Юлія Палійчук стверджує, що на резонансних фото з аеропорту Луценко одягнена в шкіряний двобортний блейзер, вартість якого оцінюється приблизно в 3 тис. євро.

“Я пам’ятаю Ірину Луценко під Печерським судом, коли її чоловіка садили в тюрму. Хто б міг подумати тоді, в 2012 році, що сьогодні в 2019, родина Луценка перетвориться в мажорів з Сейшелами і сибаритів в куртках, які стоять як старенька іномарка “, – зазначає Палійчук.

Активіст Олександр Лємєнов акцентує увагу на тому, що якщо куртка були придбана в 2018 році, то дружина генпрокурора зобов’язана внести відповідні зміни в свою електронну декларацію.

Українці коментують витівку Ірини Луценко.

 

Раніше повідомлялось, що нардеп Ірина Луценко, дружина генерального прокурора України, засвітила каблучку вартістю майже 4000 євро

Про це повідомила журналістка Анна Стешенко на своїй сторінці в Facebook. З дорогим прикрасою Ірина Луценко з’явилася у Верховній Раді 22 травня.

Загрузка...

«Колечко не проста. Сьогодні дружина Генпрокурора і нардеп БПП Ірина Луценко прийшла в Раду з непростим кільцем на пальчику. З першого погляду можна було подумати, що це «конюшина» Van Cleef & Arpels. Але немає. На ручці кільце Pasquale Bruni Bon з «рожевого золота з блакитним Лондонським топазом і діамантами», – пише журналістка. Джерело