Це боялuся робити всі попередні президенти! Але впeршe в історії України Зеленський йде на бeзпрeцeдeнтний крок і заявляє про…

Новости

Президент України Володимир Зеленський відкриває двері Адміністрації Президента України для кожного українця. Кожен українець зможе зайти в Адміністрацію Президента України і подивитися як працюють чиновники, в тому числі і глава Держави Володимир Зеленський.

Також планується відкрити двері Верховної Ради України, Кабінету Міністрів та інших Державних установ.Країна належить народу і народ має право бачити і контролювати роботу чиновників.

Про це в заявив перший заступник глави Адміністрації президента Сергій Трофимов, пише  «Українська правда» .

За його словами, його життя після призначення перевернулося «з ніг на голову» і саме приміщення АП дуже тисне.

«Дуже тисне атмосфера, вона витягує сили, і ти тут знаходишся в вакуумі. Це велика проблема. Я зараз починаю розуміти, чому люди відривалися від реальності – бо комунікаційно по відчуттях ти знаходишся в ізоляції », – сказав Трофімов і додав, що команда Зеленського хоче це змінити.

«У нас є бажання запроваджувати якісь щомісячні стратегічні сесії з людьми, з експертами, які нас чомусь вчили б. Ми хочемо тут зробити екскурсії, щоб, наприклад, дітей сюди запустити, щоб вони могли прийти, побачити президента, привітатися з ним і піти далі. Тобто сюди треба впустити життя. Перше враження – тут все ізольовано », – поділився планами Трофимов.

Він додав, що будівля АП дуже велике, і він поки не побував на всіх поверхах.

«Тут дуже великий простір, можна видавати якийсь самокат, сигвей, щоб доїхати в інший кабінет. Пам’ятаю, перші дні я шукав кабінет Дніпрова і не міг зрозуміти, де він знаходиться. По-чесному, я був тільки на декількох поверхах в цій будівлі », – каже перший заступник голови АП.

Він також додав, що ще не бачив ні басейну, ні тренажерного залу.

“Не знайшов. Я з подивом дізнався, що тут є тренажерний зал, хімчистка, бібліотека, пошта, маса якихось речей. Але, чесно кажучи, я ще всього не подивився, просто ніколи. Знаю точно, що президент і глава АП вже тренуються тут в залі, приходять до 7 ранку на роботу », – підсумував Трофимов.

Відзначимо, що за часів режиму Порошенко Адміністрація Президента була огороджена величезною кліткою.

Загрузка...


 

Потрапити навіть на територію АП було неможливо.Також відзначимо, що відкриті двері АП і гос.учреждения це європейська практика, яка практикувалася в Україні за всю історію країни.