Терміново! Вся мережа на вухах! “Час сказати правду”: Щойно! Порошенко звернувся до Зеленського та його оточення

Новости

Екс-президент України Петро Порошенко виступив з гучною заявою. Він розгромив слова оточення Володимира Зеленського про те, що війну на Донбасі хтось затіяв заради грошей.

Відео виступу Порошенко оприлюднив на своїй сторінці в Facebook , передає Діалог.UA. Днями в Україні бурхливу реакцію викликало інтерв’ю бізнес-партнера і радника українського президента Бориса Шефіра.

Серед іншого, він заявив , що хтось почав війну на Донбасі, щоб заробити грошей. Порошенка обурили ці слова. Він назвав їх “однією з найбрудніших передвиборних технологій” і “відвертою брехнею”.

Екс-президент очевидне: “Війну генерує Путін”. “Брехня, як говорив Черчилль, встигає обійти півсвіту, поки правда одягає штани… Обстріли тривають, українці гинуть. І у мене питання: а хто заробляє тепер”, – поцікавився Порошенко.

Він констатував, що “прийшов час назвати нарешті брехню брехнею, а правду правдою” і “не допомагати Кремлю в інформаційній війні заради досягнення власних політичних вигод”.

Обстріли на Сході тривають — люди гинуть. Хто ж "заробляє на війні" тепер?

Однією з найбрудніших передвиборчих технологій було поширення відвертої брехні про те, ніби війна не тому, що її генерує Путін, а тому, що хтось на ній заробляє в Україні. Брехня, як казав Черчилль, встигає обійти півсвіту, поки правда одягає штани. Обстріли тривають, українці гинуть. Тож у мене питання: а хто заробляє тепер? Чи може час прийшов назвати нарешті брехню брехнею, а правду правдою? А не реалізовувати сценарій інформаційної війни, як складової гібридної агресії.

Опубліковано Петром Порошенком Субота, 1 червня 2019 р.

Джерело