Страшна трагедія! Люди! Що ж вони витворяють?! Донбас вмився кров’ю: Україна в жалобі, багато загиблих

Новости

4 червня бойовики на Донбасі 16 раз порушили режим припинення вогню, з них тричі – з застосуванням забороненої мінського угодами зброї. Ворог також обстрілював наших захисників з озброєння бойових машин піхоти, протитанкових ракетних комплексів, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів, автоматичної стрілецької та снайперської зброї.

У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Схід» противник 11 раз обстріляв позиції Об’єднаних сил:
двічі поблизу міста Авдіївка – з мінометів калібру 120 мм, станкових протитанкових гранатометів і стрілецької зброї;
двічі в районі населеного пункту Дослідне – з мінометів калібру 82 мм і гранатометів різних систем;поблизу населеного пункту Новоселівка Друга – з протитанкових ракетних комплексів;двічі в районі населеного пункту Талаковка – з озброєння бойових машин піхоти, автоматичних станкових гранатометів і стрілецької зброї;двічі поблизу населених пунктів Чермалик та Павлопіль – з автоматичних станкових гранатометів;поблизу населеного пункту Піски – з автоматичних станкових гранатометів і стрілецької зброї;в районі села Водяне – зі стрілецької зброї.

У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Північ» позиції наших захисників були обстріляні п’ять разів:

поблизу населеного пункту Кримське – з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї;в районі населеного пункту Новолуганське – з гранатометів різних систем і стрілецької зброї;двічі поблизу населеного пункту Золоте-4 – з автоматичної стрілецької та снайперської зброї;в районі населеного пункту Станиці Луганській – зі стрілецької зброї.

Внаслідок ворожих обстрілів двоє військовослужбовців Об’єднаних сил загинули, троє українських захисників отримали поранення. На кожен обстріл противник отримав адекватну відповідь. За даними розвідки, 4 червня одного окупанта було знищено, ще одного – поранено.

З початку поточної доби ворог чотири рази обстріляв позиції Об’єднаних сил.У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Схід» ворог зробив два обстріли позицій українських захисників:поблизу населеного пункту Талаковка – з ручних протитанкових гранатометів;в районі села Водяне – з великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї.

У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Північ» противник з автоматичної стрілецької та снайперської зброї двічі обстріляв позиції Об’єднаних сил поблизу населеного пункту Золоте-1.

Внаслідок обстрілу загинув один військовослужбовець Об’єднаних сил. На кожен обстріл противника наші підрозділи дали адекватну відповідь, втрати ворога уточнюються. Джерело