Терміново! Щойно! Зеленський звернувся з надважливим проханням до США

Новости

Президент Володимир Зеленський попросив у США нове озброєння для української армії. Про це розповів американський сенатор від Республіканської партії Роберт Портман, який особисто зустрічався з президентом України Володимиром Зеленським, передає Антикор.

За його словами, на зустрічі Володимир Зеленський зазначив, що українська армія потребує нового озброєнні.“Він відверто говорив про хоробрість своїх військ, а також про їх потреби в системах озброєння і елементарних умовах», — заявив сенатор.

Як розповідає Роберт Портман, на зустрічі в Києві президент Володимир Зеленський піднімав тему впливу російської пропаганди вздовж українсько-російського кордону. Також вони обговорювали зусилля, які роблять російські окупанти для блокування сигналів українських електронних ЗМІ з метою внесення ворожнечі між мешканцями Донбасу і іншою країною.

«Ми говорили про деякі ідеї, які допоможуть протистояти цій пропаганді, перешкод і дезінформації, і я вже зв’язувався з Держдепартаментом з приводу цих ідей», — підкреслив він.

Соратник президента США Дональда Трампа по Республіканській партії залишився задоволений зустріччю з Володимиром Зеленським і вона, за його словами, була продуктивною.

Також відомо, що Роберт Портман мав розмову з начальником Генштабу ЗСУ Русланом Хомчаком. На зустрічі вони обговорювали військову допомогу США українській армії.

“Я вже почав обговорювати зі своїми колегами в комітеті у справах збройних сил і адміністрацією Трампа ці подробиці і деякі прохання, з якими він звернувся», — підсумував він. Джерело