Терміново! Путін готує новий наступ, буде катастрофа

Новости

Володимир Путін вимагає від президента України Володимира Зеленського надання автономії окупованих територій Донбасу та легалізації угруповань “Л/ДНР” з однією метою.Про це у своєму блозі написав журналіст і публіцист Віталій Портніков, передає Еспресо.

За його словами, Володимир Путін хоче починати переговори про врегулювання “з чистого аркуша”, тому всіляко вимагає від українського президента надання автономії ОРДЛО і легалізацію окупаційних формувань.

 

Портников впевнений, що саме так можна трактувати недавню заяву глави МЗС РФ Сергія Лаврова про виконання раніше досягнутих домовленостей з боку України.

“Спочатку Зеленський повинен надати автономію окупованих територіях і легалізувати маріонеткові кримінальні режими, які створив там Путін, а вже потім російський президент подумає, чи варто зустрічатися в “нормандському форматі”, – заявив він.

Він стверджує, що заяви представника України в Мінську Леоніда Кучми можуть бути першим кроком на виконання ультиматуму РФ. При цьому, як розповідає Віталій Портников, навіть спроба Володимира Зеленського піти на поступки Росії не дасть можливості забезпечити мир в Україні.

 

“Це аж ніяк не гарантує українцям миру. Слова про готовність Росії і далі працювати над демонтажем української державності були сказані Лавровим, коли він стверджував, що “влада в Києві душить росіян”, коли там “приймають закони – про освіту, про українську як державну мову” і що “захист російськомовних, російської культури, мови є політикою РФ”, – пояснив журналіст.

Загрузка...

Віталій Портников, подытожия у своєму блозі зазначив, що таким чином глава МЗС РФ Лавров показав, що Володимир Путін планує “робити все для розмивання інститутів” України і знищення її державності. Джерело