В це важко повірити! Більшість опитаних українців назвали неочікуваного наступного прем’єра…

Новости

Більшість опитаних Київським міжнародним інститутом соціології респондентів бачать в кріслі прем’єр-міністра представника “Опозиційного платформи – За життя” Юрія Бойка.

Про це свідчать результати опитування , оприлюднені 10 червня передає УП . Відзначається, що респондентам ставилося запитання: “Зараз обговорюються різні варіанти, хто може стати прем’єром після проведення виборів до Верховної Ради.

 

Серед діячів зі списку (передайте картку), кого б Ви особисто хотіли бачити главою уряду – прем’єр-міністром після президентських виборів “. Згідно з дослідженням соціологів, відповіді респондентів розподілилися наступним чином:

Юрія Бойко очікують бачити 12,9% опитаних, 11,3% ремпондентів хочуть бачити прем’єром лідера партії “Батьківщина” Юлію Тимошенко, 8,1% – лідера партії “Сила і Честь” Ігоря Смешка, 7,7% – чинного прем’єра Володимира Гройсмана , 4% – екс-міністра оборони Анатолія Гриценка.

Позначку в 2,6% ділять екс-президент Петро Порошенко і мер Львова Андрій Садовий, 2,2% опитаних бачать на посаді – екс-прем’єра Арсенія Яценюка.

При цьому, 36% респондентів не змогли відповісти на питання соціологів.

Загрузка...

Відзначається, що соціологами КМІС з 26 травня по 7 червня 2019 року методом особистого інтерв’ю були опитано 2021 респонденти, що мешкають в 110 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим) по 4-х ступінчастою стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України старше від 18 років.

У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, контрольованій українською владою.

Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0.95 і за дизайн-ефекту 1,5) не перевищує 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% – для показників близьких до 25%, 2,0% – для показників близьких до 10%, 1,4% – для показників близьких до 5%. джерело