На українців чекають нові штрафи, Рада прийняла фатальне рішення: деталі нового закону

Новости

Верховна Рада ввела нові штрафи за порушення правил перевезення дітей

Нардепи підтримали за основу та в цілому законопроект №1150 «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за порушення правил перевезення малюків».

За цей законопроект за основу в першому читанні проголосували 323 депутати, однак спікер Дмитро Разумков запропонував прийняти проект в цілому. Його пропозицію підтримав профільний комітет і нардепи.

Новий законопроект передбачає введення адміністративної відповідальності за порушення правил перевезення дітей і за вчинення такого правопорушення повторно протягом року відповідно.

«Порушення правил перевезення дітей тягне за собою накладення штрафу на водія в розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (510 гривень, – ред.). Повторне протягом року вчинення порушення, передбаченого частиною десятою цієї статті, – тягне за собою накладення штрафу на водія в розмірі п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 гривень, – ред.)», – йдеться в тексті документа.

Розглядати справи про такі порушення будуть органи Нацполіціі. Джерело