Сліз не вистачає! Тепер її частина — це сіра зона. Високу ціну свободи — треба пам’ятати. У медичній сумці Сабіни були ліки для сердечників та гіпертоніків….

Новости

Катеринівка.
Тепер її частина — це сіра зона.

Високу ціну свободи — треба пам’ятати.
Залишу тут витримки з поста Andriy Tsaplienko:

Загрузка...

«Одне з найсумніших відряджень в зону АТО. Ми були на місці загибелі медсестри Сабіни Галицької та бачили машину, борт якої пробила керована протитанкова ракета.

В цій бронемашині було четверо. Прямували до нещодавно звільненої Катеринівки. Туди, де люди вже забули, як виглядає медик. У медичній сумці Сабіни були ліки для сердечників та гіпертоніків. Бо саме з цими старечими хворобами здебільшого й стикаються військові лікарі у колишній «сірій зоні»…

… Дорога вважалася безпечною. До противника мінімум три кілометри…

… Осколки бездушного металу, який вбив Сабіну Галицьку, ми привезли до Києва. Впевнений, що наші специ встановлять, звідки ракета потрапила до Україні.

Дізнатися б ще, звідки сюди потрапив той мисливець за українськими машинами. А в тому, що він прибув із Росії разом із смертоносним залізом, майже немає сумнівів. Бо для того, аби стріляти так влучно, треба бути серйозним профі. Отже, біля Катеринівки, мене охопило відчуття якогось пекельного дежавю. Це вже було. Саме тут, на цьому місці, я це вже бачив. Минулою зимою. На цій ділянці лінії зіткнення ворожий оператор протитанкового комплексу влучив в джип, у якому їхав розвідник Віталій Сенюк. Не пройшло й двох місяців, як ракета спалює машину з водієм 24-ої бригади Володею Пірусом. Загалом таких влучань на цій ділянці не менше півдесятка. Один і той самий почерк. Постріл з наддалекої, граничної для такого виду зброї, дистанції. Через кілька секунд другий. Аби добити. Теж влучний. Того, хто стріляв, можна вважати протитанковим снайпером.

Одне й те саме місце. Один й той самий почерк…»

#висока_ціна_свободи

Повний текст тут:
https://www.facebook.com/583064689/posts/10155637996349690?sfns=mo

Наталья Воронкова

Загрузка...