Люди не можуть в це повірити. Сотні родин залишаться без допомоги! Українців готуються позбавляти субсидій. Хто перший потрапить під удар?

Новости

Вже з наступного року українців почнуть масово позбавляти субсидій на комуналку, це торкнеться сотень тисяч родин

 

Про це заявив міністр соціальної політики Віталій Музиченко.

«Зміна відсотка платежу субсидії з 15 до 20 матиме наслідки для одержувачів з найвищими доходами – оскільки їх розмір субсидії зменшиться. Це торкнеться 150 тис. домогосподарств, які отримують допомогу на оплату послуг ЖКГ. Це менше 4% від загальної кількості субсидіантів”, – зазначив він.

Крім того, Музиченко стверджує, що з цих господарств і взагалі отримають більший відсоток до платіжок.

«Частина цих домогосподарств отримує підвищення відсотка платежу. Якщо таке домогосподарство платило при доході в 5000 гривень 20,5%, то воно буде платити 26%. Якщо ми говоримо про домогосподарстві з доходом на рівні 1600 гривень, то в поточному режимі вони сплачують 6,5%, або 103 гривні, після змін стануть платити 8,5%, або на 138 гривень», – підкреслив він.

Як раніше ми повідомляли, уряд України підвищив базовий норматив комунальних витрат домогосподарства: замість 15% норматив тепер складатиме 20%. Така норма вводиться не в цьому опалювальному сезоні, а з травня 2020 року. Джерело