«Ракетними ударами поставити на коліна»: у РНБО дали невтішний прогноз щодо вторгнення Росії в Україну

Новости

Росія має всі можливості для завдання відкритого військового вторгнення до України. Водночас Кремль розробляє різні варіанти – від ракетних ударів до введення військ.

Таку думку в інтерв’ю «Апострофу» висловив генерал Збройних сил України, заступник секретаря Ради національної безпеки й оборони Сергій Кривонос. Він підкреслив, що Російська Федерація щорічно проводить військові навчання уздовж українського кордону.

За словами Кривоноса, найбільш реальним є сценарій в Криму і з боку Чернігівської і Сумської областей, адже на території Білорусі уздовж кордону України розташовані російські війська.

 

«Розробляються різні варіанти: завдання ракетних ударів, щоб повторити у нас югославський варіант, а потім ввести війська, – припустив генерал. – Або ж не вводити війська, а просто високоточними ракетними ударами поставити Україну на коліна».

«Вони зміцнюють свої війська в Криму, створюючи там організаційно-штатні структури, що дозволяють в найкоротші терміни здійснити розгортання військ, щоб завдати удару з боку Криму», – впевнений він.

«Вони можуть здійснити проти нас агресію, але їм потім вкрай важко буде втримати все під контролем. Тому для Кремля дуже важливо – якнайшвидше поставити тут маріонетковий уряд, який почав би танцювати під їхню дудку. Їм буде ще простіше домогтися успіху, якщо вони заздалегідь зроблять так, щоби ми один одного ненавиділи», – додав генерал. Джерело