«Україні повна хана»: волонтер заявив про «архіважливу» проблему Донбасу

Новости

Ексзаступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України, волонтер Георгій Тука назвав «архіважливою» проблему впливу російської пропаганди на свідомість громадян України, які проживають на окупованих територіях Донбасу.

«Це проблема архіважлива. На жаль, у нас в країні вона недооцінена – ані попередньою владою, ані нинішньою», – сказав він OBOZREVATEL, коментуючи інформацію про засилля антиукраїнської пропаганди в «ДНР«.

На думку волонтера, ситуація небезпечна. «За такої інформаційної обробки формується світогляд. Якщо напрямок обробки такий – «Україні повна хана, порятунок у Росії«, – на територіях, окупованих Росією, підвищується рівень проросійських настроїв».

 

Інформаційна обробка жителів Донбасу вкрай небезпечна, переконаний Тука

«Ця зміна вектора досить серйозна», – переконаний Тука. «Бо навіть за нещодавніми оцінками самих спецслужб РФ більшість людей, які проживають на окупованій території Луганської області, зокрема і Донецької, асоціювали себе все ж таки не з Росією, а з Україною при розширенні повноважень – за якогось гіпотетичного особливого статусу».

«Зараз же цей вектор змінюється, щоб настрої цих людей міняти у проросійський бік. Тобто щоб вони асоціювали себе найперше не з Україною, а з Росією», – констатував він. Джерело