Готуйтеся! Прийдуть до кожного! Незважаючи на заборону президента: подробиці

Новости
Вето законопроекту з верифікації викликано суто технічною неузгодженістю

Незважаючи на те, що президент Володимир Зеленський ветував законопроект «Про верифікацію та моніторинг державних виплат” через технічні неполадки, у Мінфіні заявили, що будуть проводити перевірки щодо одержувачів субсидій. Таку заяву зробили в прес-службі відомства.

«Президентське вето законопроекту з верифікації викликано суто технічною неузгодженістю з прикінцевими положеннями, яка скоро буде усунена. Я переконаний, що парламент незабаром підтримає цей законопроект з пропозицією президента. Для впровадження верифікації в цілому це означає незначну затримку», — коментує ситуацію заступник міністра фінансів Павло Ходаківський, пише UBR.

Загрузка...

Нагадаємо, президент наклав вето на вищезгаданий закон про проведення перевірок щодо субсидиантів та інших категорій населення, що отримують соціальні виплати. Документ був направлений Зеленським назад до парламенту на доопрацювання. За попередніми даними, цей законопроект передбачав надання держорганам права здійснювати перевірки щодо реального матеріального становища громадян, які оформили субсидію та інші пільги.

Як раніше пояснювали в Мінфіні, даний закон передбачав більш адресну підтримку тих, хто цього потребує.

Нагадаємо, недавно була анонсована третя хвиля перерахунку пенсій в Україні.

Цей процес повинен відбуватися в автоматичному режимі, а підвищення виплат передбачено збільшенням прожиткового мінімуму в Україні.

Вже з 1 грудня українці будуть отримувати мінімальну пенсію в розмірі 1638 гривень.

У законі прописано, що на підвищення мінімальної виплати  та надбавки за понаднормовий стаж (якщо він є) мають право лише ті громадяни, які вже не працюють.

Також стали відомі ті категорії українців, які не можуть розраховувати на підвищені виплати від держави. Джерело

Загрузка...