“Була дружина і ще дехто”: Коломойський таємно зустрічався з Луценком. Уночі в його маєтку під Києвом

Новости

Кортеж олігарха Ігоря Коломойського 31 серпня 2019 року заїхав в котеджне містечко, де розташований особняк Юрія Луценка, якого за день до цього Рада відправила у відставку з поста генпрокурора.

 

Про це повідомляють “Схеми”.

Загрузка...

За даними журналістів, слідом за кортежем в котеджне містечко заїхав і броньований Mercedes. Завдяки аерозйомці журналісти зафіксували, що машини Коломойського і Mercedes стояли саме біля заміського маєтку Луценка.

Вже о пів на одинадцяту знімальна група помітила, що Mercedes виїхав з воріт маєтку Луценко – і за 40 хвилин заїхав на територію Кабінету міністрів України. У той же час, кортеж олігарха Коломойського залишався біля будинку ще близько двох годин. “Схеми” поцікавилися у нього, хто ж був пасажиром машини, яка потім виїхала з маєтку Луценка в Кабмін.

За його словами разом з ним на зустрічі з Луценком був нардеп Ігор Палиця і дружина Луценка Ірина.

“Луценко вже звільнився на той момент. Так, підтримали його все-таки. Завжди коли закінчуєш роботу на державу, завжди є якийсь осад сумний. Нічого особливого. Ну, я пам’ятаю, ми з Ігорем Петровичем (Палицею – Ред.) приїхали . Луценко був, його дружина була. І ми були. Там четверо було, а не троє “, – заявив Коломойський.

Крім того, Коломойський повідомив, що Луценко не звертався до нього за гарантіями після того, як він втратив посаду, щоб його не переслідували або не розслідували якісь його можливі зловживання владою.

“Звичайно, ні. А які у нього? Я вважаю, що у нього не було … Він був гідним генпрокурором”, – відповів олігарх на питання журналістів.

Джерело

Загрузка...