Не витримав! Міністр Зеленського терміново просить охорону, нависла загроза

Новости

Міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет звернувся в Управління державної охорони з проханням надати йому охорону.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

“Я звернувся сьогодні в Управління Державної Охорони з проханням виділити мені охорону”.

Дубілет пояснив, що він був впевнений, що на його посаді йому не знадобиться охорона, але зараз навколо нього “з’явилось дві зони напруги”.
Він висловив сподівання, що охорона йому буде потрібна тимчасово.

 

“По-перше, я координую проект по боротьбі з тіньовим алкоголем. Це — величезний і дикий ринок. Сподіваюсь, що ми зможемо показати тут результати та додати до українського бюджету 5-10 млрд грн на рік, а українці стануть менше труїтися та помирати.

По-друге, я один з координаторів проведення конкурсів на державні топ-посади. Ми зараз робимо перезавантаження влади по всіх державних органах, підприємствах, установах. Чомусь деякі сторони вважають, що у мене чи моїх колег можуть бути важелі впливу на конкурсну комісію, – написав він.

До слова, раніше, Міністр кабінету міністрів повідомив, що держава скоротить штат районних державних адміністрацій майже на 20 тисяч позицій.

“Протягом останнього місяця ми провели велику роботу по аналізу всіх функцій РДА. Всього в РДА ми нарахували їх 111 за 11 напрямками. Кожен з цих напрямків ми розклали на атоми.

Ось кілька принципів скорочення:

Частина функцій дублюються з об’єднаними територіальними громади (ОТГ). Зараз проходить процес децентралізації (який затягнувся). У тих регіонах, де ОТГ сформувалися хоча б частково, відбувається дублювання.

Частина функцій виявилися застарілими, невимірювальними та неефективними. Їх ми ліквідовуємо.
Частина функцій можна перенести на вищий рівень (ОДА, територіальні органи центральних органів влади або навіть Київ).
Частина функцій об’єднуються”.

Рішення про скорочення Дубілет називає непростим, але необхідним. За його словами, у зв’язку з децентралізацією, уряд мав би почати цей процес плавно ще кілька років тому.
Міністр додав, що для мінімізації удару службовців, які підпадуть під скорочення, будуть повідомляти про звільнення за 2 місяці.
Держслужбовцям обіцяють виплатити всі компенсаційні витрати, в тому числі за невикористані щорічні відпустки.
За словами Дубілета, в Кабміні разом зі службою зайнятості працюють над тим, щоб знайти кожному держслужбовцю нову роботу, навіть до моменту звільнення: “кожного буде супроводжувати кар’єрний радник, який складе індивідуальний план працевлаштування”.

Всіх держспівробітників також запросять пройти профілювання.

Джерело