Путін вторгнеться в Україну через іншу країну, «йде підготовка…»: фатальні подробиці

Новости

Володимир Путін не відмовлявся від планів поневолити Україну

Як передає Politeka.net, про це розповів журналіст Юрій Бутусов.

Загрузка...

За його словами, загрози великої повномасштабної війни в даний час немає, але Володимир Путін ніколи не відмовлявся від планів по знищенню України.

Бутусов стверджує, що Володимир Путін вважає себе месією і намагається зібрати «руський мір», але «ніяка інтеграція неможлива, а процеси розриву тільки посилюються» у зв’язку з тисячами загиблих від російської агресії українців і на тлі розкладання проросійських рухів в Україні.

«Російське вторгнення в Крим і на Донбас було небезпечно не своєю військовою складовою, а тим, що загроза російської окупації створила всередині українського суспільства вибухонебезпечну ситуацію, і знайшлися тисячі зомбованих російською пропагандою людей, які вирішили підтримати неминуче, здавалося б, вторгнення і виступити проти своєї країни. Зараз така загроза відсутня», – зазначив він.

У Головному управлінні розвідки Міноборони, в свою чергу, заявили, що Володимир Путін може використовувати Білорусь як плацдарм для вторгнення в Україну.

За інформацією розвідників, протягом останніх двох-трьох років на території Білорусі відбулося багато заходів бойової підготовки російських підрозділів, зокрема, повітряно-десантних.

«Вивчалися аеродроми, вивчалася територія, були виходи до українського кордону. І ми вважаємо, що загроза з півночі існує», — йдеться у звіті ГУР.

У розвідці також нагадали, що  до анексії Криму і війни на Донбасі Москва і Київ не встигли домовитися про своїх морських кордонах. В результаті в Азовському морі і Керченській протоці ця межа, по-суті, відсутня, чим і користується Росія.

«Дуже активні дії почалися в травні 2018 року. На сьогодні за даними військової розвідки близько 40 човнів, бойових катерів застосовує РФ в акваторії Азовського моря. Їх раніше в такій кількості не було. Це і катери ФСБ, і військові катери. Навіть два малих ракетних корабля перекидалися з Каспію в Азовське море, це була демонстрація посилення», — підсумували в ГУР МОУ. Джерело

Загрузка...