На полюванні під Києвом п’яні депутати-радикали р0зстріляли свій автомобіль і побuли голову сільради

Новости

Увечері, 23 жовтня, під час полювання на фазанів на полях Макарівського району Київської області, нардеп від «Радикальної партії Ляшко» Сергій Скуратівський та голова Житомирської обласної організації цієї ж партії Юрій Забела, напившись до нестями, розстріляли і спалили автомобіль Скуратівського, а також — жорстоко побили главу Плахтінянської сільради Макарівського району Олександра Сорочана.

Про це повідомляє «КиевVласть» з посиланням на власні джерела.

Олександр Сорочан просто проїжджав повз і запропонував допомогу. Розпочато розслідування. До слова, Сергій Скуратівський є в списку тих, кого раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков нагородив автоматичною зброєю.

Місцеві жителі скаржаться, що депутати постійно п’ють, бешкетують і погрожують людям. У сезон полювання через них люди навіть не ходять у ліс.

На полювання Скуратівський їздити в угіддя, що знаходяться на території Макарівського та Бородянського районів Київської області, в клуб «Ярик», в минулому підконтрольний оточенню Януковича. З весни 2016- го клуб якимось дивом став власністю екс-помічника нардепа-радикала Сергія Скуратівського — Богдана Мотрича.

Загрузка...

Джерело