Суд вирішив долю Садового! Ось, що тепер чекає одіозного мера

Новости

27 листопада Вищий антикорупційний суд розглядав клопотання про обрання запобіжного заходу меру Львова Андрію Садовому, якому повідомили про підозру в махінаціях із землею.

 

Суд оголосив резолютивну частину рішення. Клопотання прокуратури задовольнити частково. Призначити заставу 1 560 550 грн (замість 50 млн грн, які просила прокуратура – ред.). Зобов’язати Садового бути на вимогу судді і детектива, повідомляти про зміну місця роботи і проживання. Застава може бути внесений іншою особою.

Слідство вважає, що угоди з землею на території Рясне-Руської Львівської області завдали державі збитків на 93,5 мільйона. У цій справі в 2015 році в прокуратуру звернулися понад 60 осіб із заявами про незаконне відчуження їхньої землі.

У САП повідомили, що дільниці не належали Львівській територіальній громаді, а фактично використовувалися в якості городів і перебували у власності сільради.

Прокуратура просила суд обрати запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 50 мільйонів гривень, а також зобов’язати Андрія Садового здати закордонний паспорт.

Джерело