«Мама, а куди ми далі їдемо?» Батьки вбuтої в Києві дитини зробили гучні заяви. ВІДЕО

Новости

Депутат Київської облради В’ячеслав Соболєв зі своєю дружиною Інною в Шевченківському районному суді Києва зробили гучні заяви про вбивство їнього трирічного сина.

Чоловік також назвав прізвища тих, кого, на його думку, «треба посадити на детектор брехні» (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

«Я сподіваюся і впевнений, що поліцейські доведуть все до кінця… Я готовий надати список прізвищ тих, людей, яких на мій погляд, треба посадити на детектор брехні «, – сказав Соболєв.

 

Він заявив, що, оскільки «замовлення не виконано, значить воно не знято». Депутат також сказав, що те, що підозрювані були на війні, їх не виправдовує.

«У мене тільки одне питання до одного з них: якщо ти бачив, що я в машину сів… з двома дітьми. Тобі ж мене замовили, так стріляй в мене!» – заявив Соболєв.

«Чотири прізвища з шести, я думаю, ви точно знаєте… Я не готовий їх звинувачувати, але я пропоную цим людям сісти на детектор брехні – нехай вони доведуть, що невинні. А прізвища наступні: двох суддів, які стали мільярдерами, Ємельянов і Татьков… » – розповів депутат.

Новина оновлюється.

Джерело