Люди виють від люті! “В нашій бідній Україні все прогнило…”: Скандальний топ-чиновник влаштував гучну вечірку в розкішному ресторані

Новости

Директор ДБР Роман Труба вирішив помпезно відсвяткувати “злив” прослушки у соціальних мережах.

Про це йдеться в розслідуванні Bihus.Info.

 

За інформацією журналістів, закрита вечірка керівництва ДБР відбулася через 10 днів після “зливу” скандальної інформації – 29 листопада – в італійському ресторані Веро Веро.

На закритий захід прибув директор ДБР Роман Труба, його заступник Ольга Варченко. Також журналісти засікли співробітників львівського управління відомства.

Роман Труба вирішив зібрати в розкішному ресторані співробітників, щоб нібито відсвяткувати річницю бюро та його керівництва ним.

В момент, коли біля ресторану помітили журналістів, то відразу ж викликали поліцейських.

А після того, як Bihus.info звернулося до прес-служби силового відомства по коментар щодо святкування, то керівництво ДБР вирішили вивозити з вечірки потайки.

Для прикриття відходу до входу люксового закладу в Києві пригнали службовий автобус. Також там чергували люди з парасольками, які допомагали відвідувачам виходити менш помітно, хоча в той вечір дощу не було.

“Наскільки в нашій бідній Україні все прогнило…”, “Вважаю, що люстрація зараз потрібна у більшій мірі, ніж колись. Люстрація у всіх гілках влади особливо. І провести її треба так, щоб потім ні про що не жалкувати”, “Хотілося б побачити їх всіх ,на чолі з Трубою, на лінії розведення військ, на місці патріотів,що захищають Батьківщину!”, “Труба, на вихід!”, – відреагували українці на розслідування.


Раніше ми повідомляли про те, що в соціальних мережах опублікували аудіозаписи, які нібито були зроблені в кабінеті голови ДБР Романа Труби.

Так, директор Держбюро розслідувань обговорював з головою ОПУ Андрієм Богданом питання виклику Петра Порошенка на допит, Труба отримував команди від генпрокурора Рябошапки і глави ОПУ Андрія Богдана про те, що треба припинити обшуки в Дніпровському міськраді, Приватбанку та НБУ під час візиту місії МВФ в Україну.

Загрузка...

Вчора, 3 грудня, Верховна Рада ухвалила у другому читанні законопроект №2116 про внесення змін до закону “Про Державне бюро розслідувань”.

Поряд з нововведеннями у законопроекті йдеться про відставку голови ДБР Романа Труби. Закон набуде чинності на наступний день після того, як буде опублікований з підписом президента. Джерело