Увага! Рада прийняла несподіване рішення по євробляхам, штрафи скасовуються: деталі закону

Новости

Монобольшінство Верховної Ради підтримали законопроект №2288. За нього проголосували 311 депутатів при необхідних 226, повідомляють у прес-службі ВРУ, передає Politeka.

Документ  припускає, що евробляхерів не штрафуватимуть до 170 тисяч гривень за такі правопорушення, як запізнення з розмитненням комерційного або особистого транспорту з іноземною реєстрацією. Парламент також погодився скоротити час підготовки законопроекту до другого читання.

Раніше ми повідомляли, що водії повинні знати, які ліки заборонено приймати за кермом, тому що вони мають ряд побічних ефектів.

Седативні препарати. Ліки для заспокоєння нервів небезпечні при водінні. Вони викликають сонливість і пригнічують роботу центральної нервової системи.

Транквілізатори. Це теж заспокійливі препарати, але з більш сильним ефектом. Вони допомагають при занепокоєння, тривогу, але небезпечні під час керування машиною.

Транквілізатори знижують реакцію, розслаблюють м’язи, а також можуть викликати втрату координації. Водіям не можна приймати препарат, якщо до складу входить: алпрозолам, бромазепам, хлордиазепам, діазепам, медазепам, оксазепам.

Повідомлялося, що у Верховній Раді зареєстрували законопроект, який може дозволити оштрафувати власника евробляхи на десятки мільйонів.

Документ пропонує прирівняти неоподатковуваний мінімум громадян — 17 грн до мінімальної зарплати. А в 2020-му сума складе 4723 грн.

Таким чином, українців можуть почати штрафувати на десятки тисяч і навіть мільйони. Виходячи з того, що штрафні санкції в Україні безпосередньо прив’язані до неоподатковуваного мінімуму.

Автори законопроекту — представники Опозиційної платформи – За життя». Джерело