Спецоперацію Зеленського в Омані викрила крихітна деталь – журналіст

Новости

В Україні запідозрили, що скандальна історія з таємним візитом президента Володимира Зеленського в Оман могла бути спланованою спецоперацією його команди. Таку думку висловив журналіст Іван Жеведь, помітивши важливу деталь на фото відпочинку президента.

Журналіст Іван Жеведь вважає, що фото з таємного новорічного відпочинку в Омані президента Володимира Зеленського могла “злити” у ЗМІ навмисно його ж команда. З такою заявою він виступив на своїй сторінці в Facebook.

Варто зазначити, що візит Зеленського в Оман викликав грандіозний скандал в Україні. Вся країна вважала, що президент проводить новорічні свята з родиною на Західній Україні, коли в проросійському виданні “Cтрана” показала фото його відпочинку на люксовому курорті на узбережжі Індійського океану. Відразу ж з’явилися чутки, що “злив” стався через російські спецслужби. Однак Жеведь так не вважає.

Через фото він підозрює, що це справа рук команди Зеленського. Хто зробив викривальне фото президента в Омані, невідомо. Однак в кадр потрапила рука супутника “папарацці” з чоловічим браслетом. Журналіст нагадав, що такі аксесуари любить носити перший помічник Зеленського Сергій Шефір. “Статура руки і сам амулет дуже схожі … Шефір так само любить закочувати рукава на синіх сорочках”, – зазначив Жеведь. Та й сам Зеленський, на його думу, “позує” на фото. Примітно, що, за даними джерел тієї ж “Страни”, Шефір нібито в Оман не їздив, а відпочивав в цей час на Сейшелах.

“Імовірність того, що якісь папараці або випадкові туристи зняли першу особа країни абсолютно випадково в такому екзотичному місці і так вчасно визначили в правильне ЗМІ, виглядає утопічною”, – висловив думку журналіст. З його слів, така “гарна інформаційна інформація” могла мати важливу мету: приховати справжню причину візиту Зеленського в Оман. “Опоненти отримують зраду”, а прихильники робочий візит – інформаційне поле забито другорядною інформацією, в якій змагаються різні групи. А що тоді робив в Омані Зеленський? Що це за такий важливий візит, що він готовий до таких інформаційних операцій, які можуть вдарити по іміджу? І чому він готовий летіти в небезпечний регіон, де розгорталася війна? ” – задався питаннями Жеведь.

Дивною, з його слів, виглядає і телефонна розмова Зеленського в Омані з держсекретарем США Майком Помпео. Насторожує і те, як довго президент повертався в Україну з Омана після краху в Ірані літака Boeing 737. “Що робив в Омані Зеленський насправді і чому так довго повертався до Києва? Це питання, на які ми навряд чи отримаємо відкриті відповіді”, – прийшов до висновку Жеведь.

За матеріалами Діалог

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.

Джерело