“Шановні Слуги народу: ви або труси вдягніть або хрестика зніміть!” Розенко оприлюднив гучне викриття

Новости

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив що депутатам не підвищували зарплати до 100 тисяч гривень, однак інформація спікера не відповідає дійсності.

Зокрема колишній віцепрем’єр-міністр і ексміністр соціальної політики Павло Розенко наголосив, що народні депутати в питаннях матеріального і соціально-побутового забезпечення прирівнюються до членів Кабінету міністрів. Про це він написав на Facebook.

За його словами, матеріальне забезпечення парламентаря встановлюється двома нормативними актами: законом “Про статус народного депутата України” і постановою ВРУ “Про фінансове забезпечення народних депутатів України”.

“Чітко і однозначно написано: народний депутат в питаннях матеріального і соціально-побутового забезпечення прирівнюється до членів Кабінету міністрів. І всі зарплатні складові також тотожні із зарплатами членів уряду!” – наголосив Розенко.

“Шановні Слуги народу: ви або труси вдягніть або хрестика зніміть! Або закони поміняйте, або приведіть зарплати членів уряду до зарплат в 40-45 тисяч, про які ви говорите останній день! І звичайно, що жоден з нардепів чомусь не згадує, що окрім зарплати він отримує додатково ще одну виплату так звану допомогу (у розмірі зарплати 2х45000=??) “для здійснення депутатської діяльності”, – додав він.

За словами ексміністра соціальної політики, ця виплата вважається другою депутатською зарплатою, бо:

  • депутат отримує її готівкою на руки;
  • депутат жодним чином не звітує за використання цих коштів;
  • зобов‘язаний декларувати ці кошти як власний дохід.

“Тож перед тим, як ходити по ефірам і розганяти меседжі по соцмережам про те, що «100 тисяч для народних депутатів це фейк» десять раз подумайте… І краще скажіть правду людям…

Бо якось «невдобно це виходить» – ловити слуг народу на постійній брехні…” – підсумував Розенко.

Нагадаємо, в Україні з 1 січня 2020 року депутатам Верховної Ради і працівникам міністерств збільшать зарплату від 2 до 5 разів, порівнянюючи з 2019 роком. Про це повідомив колишній віцепрем’єр-міністр України й міністр соціальної політики Павло Розенко. За його словами, зарплати багатьох нардепів і чиновників перевищать “сотні тисяч гривень”.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.

Джерело