Кремль робить хід конем і розвалює Україну зсередини. Те, про що попереджали більш ніж пів року назад стає реальністю.

Новости

Кремль робить хід конем і розвалює Україну зсередини.

Те, про що попереджали більш ніж пів року назад стає реальністю. Гончарука відверто та планомірно зливають в турборежимі. Всього планується злити 10-14 епізодів розмов Гончарука в Уряді. Як стало відомо протягом всього часу засідання, наради, розмови просто записувались та чекали на червону кнопку, яку натиснуть в правильних кабінетах.

Боротьба всередині вже не нової влади, бажання кремля посіяти хаос та всадити 100% свою людину, а ще фактор Коломойського, якому напряму не був підконтрольний Гончарук. На його місці один з головних бенефіціарів бачить і Авакова, і Єрмака і навіть можливо Богдана.

Але головну скрипку в кінці ланцюжка грає Кремль, якому потрібна розрізнена та розшматована Україна. І цілком ймовірна зустріч в Омані тут може виявитись цілком не випадковою в цьому скандалі. Кремлю потрібно на 100% контролювати цю владу, уряд, парламент, а зрештою прибрати до своїх рук всю країну, разом з нами всіма. І для цього перш за все потрібно всадити лише свого прем‘єра. План розпочато. Україна як розмінна монета пішла в розхід в олігархічно-кремлівських іграх.

Те, про що попереджали, відбувається просто у нас на очах. І аналогія не з найкращих. У 1917-1920 роках вже було щось схоже. Схожий ворог і схожі цілі. Тоді вони перемогли. Що буде зараз?

Андрій Смолій

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.

Джерело