Українці : Ви нас обдурили . Міністре, ти може на вулицю вийди без самоката, в тролейбусі розкажи це громадянам?”

Новости

Обіцянки президента Володимира Зеленського знизити тарифи за опалення були проігноровані на місцях. Українці обурені новими розцінками за комунальні послуги, які зросли, незважаючи навіть на аномально теплу зиму.

Більш того, попереджають експерти, за разовою акцією, на якій уряд просто пропіарвся, буде нове подорожчання.

Українці масово закидали Facebook-сторінку прем’єр-міністра Олексія Гончарука своїми виросли платіжками за опалення.

Так вони відреагували на бравурний звіт глави уряду про перерахунок платіжок за опалення і гарячу воду, в результаті чого вони нібито подешевшали до 30% в 124 містах, серед них – у Києві, Рівному, Запоріжжі, Чернігові та ін.

У своєму Telegram-каналі прем’єр-міністр повідомив, що на 292 грн подешевшали “однушки” у Львівській області, на 435 грн “двушки” в Дніпропетровській, на 563 грн – “троячки” в Рівненській. Згідно з Постановою Уряду, в платіжках за грудень повинні були врахувати переплату за листопад. Однак українці зазначених Гончаруком міст показують свої платіжки і заявляють, що прем’єр живе в паралельному всесвіті, а його звіт про зниження тарифів не відповідає дійсності

“1653 гривні в платіжці за 24 дні при середній температурі +4 в Рівному. Куди це воно, твою дивізію, знижено? Міністре, ти може на вулицю вийди без самоката, в тролейбусі розкажи це громадянам?”- обурюється Володимир Завгородній з Рівного.

Його слова підтверджує і Олена Шевченко, теж з Рівного: “у мене на 1000 грн більше грудня, ніж за листопад у Рівному. Я в шоці”.

Обурені і громадяни інших міст, де відбулося “подешевшання”. Не помітили ніякого зниження ціни в Дніпропетровській області, навпаки, в Кривому Розі платіжки подорожчали з 1250 в листопаді до 1450 в грудні. А в Запоріжжі про такі ціни тільки мріють – там за послугу платять 2 100 грн. Навіть у багатодітних сімей, які мають право на пільгу, ціни за фактом зросли. Глава такої сім’ї, Микола Шевченко із Запоріжжя, як доказ опублікував свою платіжку.

Зробити перерахунок платіжок за тариф напередодні зажадав президент. Восени ціни на газ впали, але тарифи за опалення, 70% яких визначається вартістю газу, навіть не зрушилися. Міністри на нараді у президента урочисто пообіцяли знизити тарифи мало не вполовину, але в підсумку спустили справу на гальмах. З одного боку, Кабмін прийняв постанову №1082, з іншого, – вона мала рекомендаційний, тобто необов’язковий для теплокомуненерго характер.’

За матеріалами сайту dymka

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.

Загрузка...

Джерело