Увага! Банки закриваються, українці можуть залишитися без грошей: з’явилося термінове звернення

Новости

Українців попередили про тривалі вихідні банків, які їм були надані у зв’язку з Великоднем.Про це повідомляє Politeka з посиланням на пресслужбу НБУ.

Так, неробочими були оголошені 18, 19 і 20 березня.«Наближаються святкові вихідні і попереду три неробочих дні. Банки, як і вся країна, не будуть працювати 18, 19 і 20 квітня. Адже в цьому році банківська система буде працювати у відповідності з загальним графіком святкових і вихідних днів в Україні», — йдеться в повідомленні.

Крім того, регулятор також опублікував календар з вихідними, які будуть у банків до кінця року.

Показати ще

Пізніше в державному «Приватбанку» розповіли, що відділення в ці дні не працюватимуть взагалі. В інші дні – з 10:00 до 16:00. Аналогічний графік буде і у державного «Ощадбанку».

Раніше ми повідомляли про те, що шахраї взялися за месенджери, в яких вони розсилають фейкові повідомлення від особи співробітників Приватбанку.

Українці стали отримувати повідомлення про те, що їм нібито призначена фінансова допомога «в рамках державної програми з указом президента». При спілкуванні з клієнтами Приватбанку вони намагалися отримати конфіденційні дані банківської картки, з допомогою яких могли отримати доступ до рахунку клієнта Приватбанку.

В Приватбанку закликали українців ігнорувати подібні розсилки і ні при яких умовах не повідомляти «співробітникам банку» особисті дані, з допомогою яких зловмисники можуть отримати доступ до рахунків.

Джерело

Нагадаємо, списання коштів і ма