Екстрена заява! “Карантин скасовувати не будуть”: в МОЗ звернулися до українців. Може статися новий пік

Новости

Через п’ять-десять днів в Україні може відбутися сплеск зростання кількості випадків інфікування новим коронавірусjv COVID-19. Це станеться через те, що багато українців знехтували карантином і пішли в церкви на Великдень. Відповідно через ц. ситуаці. може бути продовжено карантин.

Про це сказала заступник міністра охорони здоров’я Ірина Микичак, повідомляє ТСН. “На жаль, недотримання карантину може вплинути на його продовження. Тому що ми всі чітко розуміємо, що те, що Україна ввела карантин дуже швидко і досить жорсткі заходи карантину дозволяє зробити зростання захворюваності не піковим, а таким досить пологим.

Тому сьогодні вся наша мережа , яка є в Україні, а це фактично зарезервованих 35 тисяч ліжок госпітальної бази, сьогодні не переповнена. ми можемо говорити про те, що ми маємо резерв і ліжок в стаціонарах, і резерв у відділеннях інтенсивної терапії, оскільки не більше 8% апаратів штучної вентиляції легенів сьогодні задіяні. І кожен з нас повинен розуміти, що якщо ми дотримуємося рекомендацій карантину, а це не вигадка, це доведено науковими дослідженнями, ми зможемо зберегти систему охорони здоров’я, ми зможемо зберегти медиків і найголовніше – врятувати життя тисяч наших громадян “, – сказала Ірина Микичак. Відзначимо, що нинішній карантин діє до 24 квітня, але влада вже заявила, що він буде продовжений. Джерело