Сакварелідзе голова ДБР! Цього чекала вся країна – вони вже збирають речі. Міхо в ударі

Новости

В п’ятницю Рада прийняла доволі необхідні законопроекти.Наступним етапом буде прийнятий закон щодо відставки Ситника через його корупційного діяння (і знову ж таки – Ситника вже точно є за що відправляти у відставку, враховуючи повний провал антикорупційної роботи), пише Телеграм канал Політика-страни.

Причому цей процес буде синхронізований з прийняттям антиколомойського закону, аби максимально зменшити невдоволення Заходу. Мовляв, головне, що закон прийняли, а Ситник – то дрібниця. Крім того, замість Ситника стане в.о. глави НАБУ давній соратник Саакашвілі Углава – зрозумілий Заходу людина. Також є інформація, що главою ГБР зроблять Сакварелідзе. – резюмував телеграм канал.

Нещодавно Саакашвілі, представляв свою команду, на засіданні Слуг народу. Експерти не виключають, що він буде просувати і свого вірного соратника Давида. Рекомендуватиме Зеленському поставити його главою ДБР – оскільки саме Давид і може показати дійсно результат по посадках – адже він не підкупний.

Зараз же Сакварелідзе, активно відвідує політичні ефіри, та повністю підтримує Саакашвілі, моментами критикуючи дії влади, в хорошому аспекті цього слова.Сам Сакварелідзе, так прокоментував зустріч Саакашвілі із депутатами СН.

Просто запам’ятайте сьогоднішній день і стандарт політкоректності.24 квітня 2020 року, відбувся єдиний випадок за сучасну політичну історію України, коли кандидат в віцепрем’єр (до сих пір прізвища попередників навіть ніхто не запам’ятовував) на прізвище Саакашвілі, постав до голосування перед народними депутатами правлячої партії зі своїм баченням. Шок!)

Не має значення контраст між політичною вагою і калібром кандидата і “критично налаштованих” слухачів.Факт залишається історичним сам по собі. Причина всьому і так зрозуміла.Сподіваємося на розсудливість і прогрес.

Також соратник Саакашвілі став на захист екс-президента Грузії і відкинув усі закиди, що він почне конфліктувати з Зеленським, назвавши його при цьому найпопулярнішим політиком Грузії, якого тому і в Грузію не пускають.

Зазначимо, схоже на те, що сам колишній заступник генерального прокурора України Давід Сакварелідзе психологічно вже давно готується до нового політичного сезону.

«Сьогодні є прекрасна можливість побудувати справжній соціальний ліфт, котрий Володимир Зеленський так і не зміг збудувати, — вважає він. — Ефективність сьогоднішньої влади й уряду напряму корелюється з людськими життями.

У Зеленського є можливість запустити новий хакатон, тобто захід, під час якого різні спеціалісти в галузі розробки програмного забезпечення інтенсивно і згуртовано разом працюють над розв’язанням якоїсь проблеми, через який і могли б проявити себе нові люди. Це — представники бізнесу, громадських організацій, — цих людей потрібно негайно привертати до державних структур. Джерело