Оце я розумію «державницький» підхід до справи під час війни! Це рідний брат нардепа Ігоря Гриніва…, — Міщенко

Новости

Оце я розумію державницький підхід до справи під час війни! Будь-який норм. політик, для котрого власна Держава не порожній звук, особистим прикладом запалює свій народ, доводить своїми діями, як потрібно чинити.

Гендиректор держп-ства »Львівстандартметрологія», Голова Львівської ОО Блоку П.Порошенка, кандидат від БПП до ВРУ в 2014р, Юрій Гринів, виписав собі матеріальної допомоги з держскарбниці майже на півмільйона гривень за січень-липень 2018р.

І, що я вам скажу — молодець, молодець, молодець! До речі і сім’я в 42-річного Юрка робітна, он дружина цьогоріч купила дві новеньких Audi, а рік тому, синові Максиму, пощастило придбати квартиру у Львові, по вул. Стешенка,1, площею 111м.кв за 5600$, так так товариство, не помилився — за 5600$, менше 50$ за м.кв.

От на його звіт я б залюбки прийшов, на звіт політика, державного МУЖА! Бо читаю звіти свободівців — такі скучні та занудні…

Зекономили стільки то держкоштів, направили стільки то на розвиток того то і того, така то сума з з/п надана на фронт, така то на пам’ятник тому то і тому, провели такі то патріотичні таборування, вишколи, заходи, там нові тролейбусні маршрути, там заасфальтували, там щотижневі прем’єри нових українських фільмів і т.п. — таска безпросвітна, позіхати хочецця.

Сам пригадую, як в 2014р їздив по областях і розповідав, як ми, нардепи-свободівці, 100% відвідування сесій, тисячі звернень та запитів, проголосували за скасування всіх пільг, урізали з/п найперше собі — до 4,5тис.грн, міністрам і т.п., звітував про відрахування грошей на фронт, бо в країні війна. Тьху. Народ тоді це оцінив і послав нас на … Так і сказав — ідіотам не місце у владі.

Тішусь, що нарешті в країні при владі моральні, порядні, чесні політики. Є з кого брати приклад! Саме за таких і голосують українці, саме таких вони і потребують.

Будь, як Юрій, візьми більше від України, ой, зроби для України, ніж Юрій!

Андрій Міщенко