Рубанув правду! Кравчук розкрив цікаві деталі характеру Порошенка, Тимошенко та інших політиків (ВІДЕО)

Новости

Перший президент дає також характеристики Турчинову, Яценюку, Гройсману, Януковичу, Медведчуку, Коломойському, Ахметову, Фірташу.

своїй книзі «Перший про владу» перший президент України Леонід Кравчук характеризує чинного главу держави Петра Порошенка як людину з авторитарним характером, а лідера ВО «Батьківщина» Юлію Тимошенко — як жінку із силою духу.

В авторській книзі, яку він презентував сьогодні, у день свого 85-річчя, перший президент дає характеристики й іншим політикам, зокрема, Олександру Турчинову, Арсенію Яценюку, Володимиру Гройсману, Віктору Януковичу, Віктору Медведчуку, а також деяким бізнесменам — Ігорю Коломойському, Рінату Ахметову, Дмитру Фірташу.

Так, характеризуючи Порошенка, Кравчук зазначає, що «підготовка в нього достойна — хороша пам’ять, володіє словом, знає мови, розбирається в політиці, економіці…». «Питання в характері. У нього характер – авторитарний. Він, наприклад, не хоче спілкуватися з тими, хто може сказати йому правду. Люди, які у нього працюють, кажуть, що Петро Олексійович може місяцями не зустрічатися з ними.

Вочевидь, він переконаний, що сам знає краще за всіх і не хоче гаяти часу», — пише Кравчук про чинного главу держави. Також Кравчук зазначає, що Порошенко «здатний переоцінювати себе і свої успіхи, точніше, перебирати на себе всі досягнення». Перший президент зауважує, що Порошенко відкрито не скаже про свої прорахунки, бо «вважає це неприпустимим, відповідно шукає причини ззовні, а не в собі, що свідчить про слабкість позиції».

За словами Кравчука, нинішній президент «боляче ставиться до критики, захоплюється повчанням, виконанням ролі вчителя» і саме на цьому ґрунті в нього виникли непорозуміння з Арсенієм Яценюком і Володимиром Гройсманом. «Кадрова політика Порошенка ґрунтується на тому, що у нього управління державою яскраво забарвлене бізнесом. Я б навіть назвав це бізнес-управлінням. І всі люди, які є поряд із ним, — це люди від бізнесу», — наголошує Кравчук. При цьому він зазначає, що виступає за те, щоб влада і бізнес були окремо, бо, за його словами, «Порошенко сприймає всю країну як свою корпорацію», тому не любить з кимось радитися.

«Порошенко організував чимало підконтрольних каналів – такі собі «хімічні лабораторії», які успіхи інших перетворюють в недоліки, а його недоліки в успіхи», — зазначив Кравчук. Він вважає, що «об’єктивністю тут навіть не пахне» і радить Порошенку вчитися політичній культурі, а «не керуватися побутовими нормами».

Про Тимошенко Кравчук пише з симпатією, зазначаючи, що вона «грає свою окрему гру». «Якщо описати Тимошенко одним словом, то це характер і сила духу», — вважає перший президент. Він зазначає, що у Тимошенко «розвинене почуття незалежності». «Я жінки, та навіть чоловіка, з таким характером зустрічав рідко. Здавалося б, уже все провалено і немає за що зачепитися. Але вона не здається»,- пише перший президент. За словами Кравчука, Тимошенко має гарну пам’ять, знання і досвід управлінської роботи. «Вона досвідчений менеджер. Всі ці якості за певних обставин можуть послугувати на користь Україні», — переконаний він.

Джерело