Пам’ятайте! З 11 січня сеks в Україні тільки за згодою! Збережіть і роздрукуйте собі акт згоди (ФОТО)

Новости

Пам’ятайте! З 11 січня сеks в Україні тільки за згодою! Секс без згоди — усної, письмової чи невербальної — буде вважатися зґвалтуванням! P.S. Збережіть і роздрукуйте собі акт згоди.
Для осіб 18+

В мережі не перестають жартувати на цю тему:
Elena B.: І памятайте! Якщо з переліченого ви обрали саме груповий секс, то першими проникають пільговики, далі малозабезпечені потім всі по черзі… При собі обовязково мати посвідчення

Галина С. К.: Господи! Хоть би чоловік цього не побачив!!!! Я безбожно, без згоди гвалтую його майже 20!!!!! років!!!! ((((Мені капєц!!!!

Olichka S.: А моральне згвалтування ВР рахується ??🤔 бо за ці 4ри роки, я не можу зрозуміти в якому дурдомі я перебуваю,,, і чому Україною керують хворі люди???😈😈😈

Haluna S.: Я вже своєму купила канцелярський папір, пояснила суть, уважно вислухав і запитав, де ми трьох свідків вночі візьмемо і кого запросимо у члени комісії, список склали, графік узгодили, я підписалась, протокол розбіжностей не складали. Готові!!!

Лясковець Ю. Читаєш коменти і дивуюся. Є люди які сприймають ЦЕ як жарт, але є окремі індивіди які усе сприймають за чисту монету, навчіться нарешті думати, аналізувати. Як раніше не було соціальних мереж тільки в дома знали що дурень, як появилися мережі знають про це вже усі. Джерело
***

Нагадаємо. В Україні набув чинності закон № 2227-VIII, який вносить зміни до Кримінального кодексу щодо обов’язкової обопільної згоди на секс. Рік тому його офіційно опублікували у парламентському виданні “Голос України”. Закон змінює визначення поняття “зґвалтування” та розширюється коло потенційних обвинувачуваних у примушенні до сексу, передає УНН.

Раніше зґвалтування передбачало фізичне насильство, погрози або безпорадне становище. Зараз це вчинення дій сексуального характеру, пов’язаних із вагінальним, анальним або оральним проникненням в тіло іншої особи з використанням геніталій або будь-якого іншого предмета, без добровільної згоди потерпілої особи (зґвалтування).

Кримінальна стаття про примушування до сексу буде застосовуватися не тільки у разі матеріальної чи службової залежності потерпілого. Закон запроваджує окрему норму “примус до сексу” без будь-яких умов — тобто потенційним підозрюваним може бути не тільки начальник на роботі, а хто завгодно. Покарання — штраф до 850 грн або арешт до півроку.

У новій редакції посилили санкції за схиляння до статевого зв’язку залежної особи — тепер це арешт до півроку або обмеження волі до 3 років. Якщо ж одне із таких порушень скоїли з погрозами знищення, пошкодження або вилучення майна у потерпілого чи його родичів, або шантажуючи розголошенням відомостей, що ганьблять людину чи її родичів — передбачається обмеження або позбавлення волі до 3 років.

Запроваджено відповідальність не тільки за незаконне проведення аборту, а й за незаконну стерилізацію — 5 років у тюрмі із позбавленням права обіймати певні посади до 3 років або без такого.

Загрузка...

Примушування до аборту без добровільної згоди потерпілої тягне обмеження волі до 5 років або тюремний строк до 3 років за позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років чи без такого.