Розіп’яли на хресті: священика, що заражав дітей ВІЛ, знайшла розплата

Новости

Католицького священика з Мексики Хосе Гарсію Атаульфо, якого визнали винним у зґвалтуванні 30 дітей, знайшли мертвим. За інформацією Pipo News, чоловіка знайшли розіп’ятим на хресті неподалік його церкви у штаті Оахака. Невідомі сильно побили Атаульфо, відрізали йому генеталії та поклали до рота. Ще живим священика повісили на гілку, після чого вилили йому на голову смолу. Помирав він, судячи зі всього, у пекельних муках.

Наразі невідомо, хто саме вчинив розправу над священиком, які місцеві мешканці назвали розплатою. Ймовірно, що до цієї страти причетний наркокартель, члени якого називають себе «лицарями-тамплієрами». Ця банда відома жорстокими вбивствами.

Загрузка...

«Дуже схоже на роботу картеля, але ми навряд точно дізнаємось. Я чув, що цей чоловік робив з дітьми. Давайте просто залишимо це», — заявив представник поліції Мануель Морено Рівас.

Хосе Гарсія Атаульфо зізнався у 2016 році у зґвалтуванні 30 дітей у віці від 5 до 10 років. Більш того, священик був ВІЛ-інфікованим та знав про це. Ватикан простив Атаульфо ці злочини, він також не постав перед мексиканським правосуддям, адже на нього має великий вплив Римо-католицька церква.

Джерело

Загрузка...