Влада погана, тарифи високі ціни? Подивіться на себе, свuні! Люди заслуговують на таку владу і на таке відношення

Новости

Цікаво, що ці свині, які навіть за собою, не взмозі прибрати, більше за всіх хрюкають, чекають мани небесної. Це вони, та їх діти ламають огорожі, лавки, перевертають урни. Європі люди з таким менталітетом точно не потрібні.

Погано, коли йде по вулиці людина, повертається не для того, що б знайти урну, а для того, що б подивитися, чи не йде хто то ззаду, і тоді спокійно викинути сміття на дорогу. До Європи нам—як до неба рачки…..

Нагадаємо: Українців чекають штрафи за викидання сміття повз урни. Так, у Верховній Раді був зареєстрований законопроект №6730 «Про внесення змін до Закону України« Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення »(щодо викидання відходів у неналежних місцях)».

Ініціаторами законопроекту виступили народні депутати Ірина Геращенко, Ганна Гопко, Остап Еднак.

Як говориться в пояснювальній записці, в Кодексі України про адміністративні правопорушення відсутня окрема стаття, яка передбачала відповідальність за наваліваніе сміття будь-якого походження та обсягу. Розміри штрафів і механізм їх накладення, які передбачаються іншими статтями цього Кодексу, які регулюють проблему засмічення, недостатньо дієві.

Народні депутати зазначають, що такий стан речей вимагає невідкладного реагування на законодавчому рівні.

У пояснювальній записці також наводиться приклад боротьби інших країн з киданням сміття в недозволених місцях. Так, в Сінгапурі за викидання сміття введений штраф — приблизно 650 дол. США. Такий високий штраф дозволив Сінгапуру досягти статусу найчистішого міста планети.

Також в Лондоні, завдяки підвищенню штрафів за викидання недопалків в недозволених місцях, який становить приблизно 160 дол. США, вдалося досягти зменшення кількості сміття на вулицях, а влада почала використовувати гроші від штрафів на придбання нових урн і фінансування кампанії про шкоду куріння.

Законопроектом пропонується внести зміни до ч. 3 ст. 109, ч. 3 ст. 116-2 та ч. 2 ст. 119, доповнити Кодекс новою ст. 152-2, а також внести відповідні зміни до ст. 222 цього Кодексу.

Доповнення Кодексу зазначеною статтею встановить адмінвідповідальність за викидання будь-яких відходів за межі урн, контейнерів або інших ємностей для збору, утилізації чи переробки сміття. Зазначені дії будуть припинятися штрафом від 20 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 грн до 850 грн).

Також за повторне порушення штраф збільшиться від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 грн до 1700 грн).

Ухвалення законопроекту запровадить ефективний механізм боротьби зі сміттям і залучення осіб, які вчиняють злочин, до адмінвідповідальності.

Загрузка...

Зазначений документ сприятиме реалізації Національної поліцією її повноважень щодо підтримання громадського порядку в населених пунктах та, в результаті, сприятиме утриманню населених пунктів в належній чистоті.

Оксана Жмака

Джерело