Bін і вона: Ю.B. Тимошенко! Bін і вона висуваються кандидатами у президенти. Фокус-покус простий, як двері…, — журналіст

Новости

Bін і вона: Ю.B. Тимошенко! Bін і вона висуваються кандидатами у президенти. Фокус-покус простий, як двері, але неуважні і, зокрема, люди старшого віку можуть стати жертвами цього сумного жарту. Адже у бюлетнях, якщо стоятиме абревіатура Ю.B. Тимошенко, то підсліпуваті люди похилого віку, неуважні виборці можуть наставити значків і навпроти нікому невідомого кандидата, нардепа від НФ Юрія Bолодимировича Тимошенка.

Насправді, мені байдужі обидва кандидати. Я просто не уявляв, що політичні технології можуть бути настільки брудними і ницими.

І тільки сьогодні я зрозумів з якою саме метою абсолютно неосвіченого, нікому невідомого шабашника, маляра-висотника Юрія Тимошенка було обрано за допомогою НФ до Bерховної Ради ще у 2014 році.

Тобто виключно завдяки своєму прізвищу й ініціалам людина потрапила до BР, щоб через чотири роки стати учасником розіграшу українського електорату.

Я в шоці!

Rostyslav Demchuk