Це Москва, 2010-й! Сашко Лірник правий на 100%: «Головна його риса — зневага до українців. Підкреслена і постійна…» (ВІДЕО)

Новости

Це Москва, 2010-й. За три хвилини виступу цього Халуєвського русского міра, українці у нього тричі Х…ЛИ. І це не вперше.

Сашко Лірник правий на 100%: «Головна його риса — зневага до українців. Підкреслена і постійна. Та, яка іноді переходить межу відвертого хамства.

Загрузка...

Я не хочу щоб Президент України ставився до мене і до мого українського народу як до другосорного бидла.Не важливо що і як він розказує з телеекрану. Натуру не сховаєш.

Невже після стількох років кріпацтва і знищення, війни , Україна не заслужила проукраїнського Президента? Українця,врешті решт.

Ви дійсно будете голосувати за того, хто сцить на вас і ваш рід з телевізора ? Вам то подобається? Він і вишиваночку натягне, і вичавить через зуби пару українських слів, а потім побіжить зуби чистити…»

P.S. Панове, прошу не розпалювати у коментарях міжнаціональну ворожнечу. Дане відео поширюється з просвітницькою метою: ХУ із ХУ.

Ось це 2002-й, початок його глумління над українцями на потєху росіянам

Анатолій Паладійчук

 

Загрузка...