«Дорослий чоловік побив дівчину»: Звинувачений у побитті розповів що трапилось насправді (ВІДЕО)

Новости

Просимо опублікувати цього листа на противагу опублікованій раніше неперевіреній інформації про бійку у Вишневому, де «дорослий чоловік побив дівчину», щоб читач мав можливість отримати інформацію від обох сторін конфлікту

пряма мова звинуваченого у побитті:

«час та місце події — по 23-й годині біля нічного закладу з більярдом, караоке та баром компанія добряче підпитих молодих людей курила біля входу і чіплялася до перехожих. Ми просто проходили повз них (слід звернути увагу на кількісне співвідношення сторін конфлікту, нас — троє дорослих чоловіків і жінка. Усі серйозні люди, націоналісти, не схильні до вживання алкоголю, займаються спортом)

А підбухана компанія, яка причепилася до нас на вулиці — це більше десятка молодих хлопців і кілька дівчат, які були не менш підбухані і агресивні, ніж їхні супутники. Малоймовірно, що тверезі люди почнуть перші чіплятися до значно чисельнішої бухої тусні, чи не так?

Власне, сам конфлікт тривав лічені хвилини навіть попри відчутну кількісну перевагу цих бійців алкоголічного фронту. Але доки ми втрьох відбивалися, іх дівчата всі разом накинулися, повалили і намагалися побити мою дружину (до речі, капітана ЗСУ). Охорона закладу, яка спочатку вступилася за своїх відвідувачів, дуже скоро розібралася у ситуації і розігнала п’яничок спати.

Джерело