Ви такого ще не бачили! Геть здурів?! Гляньте що він творить…. прив’язав себе мотузкою до.. (ВІДЕО)

Новости

Вдень 23 січня в Умані був сильний снігопад. За добу висота сніжного покриву збільшилася на 20,8 см, що становить 44% від місячної норми. Станом на ранок 24 січня висота снігу становила 48 см. Деякі уманчани скористалися погодними умовами, щоб покататися на лижах, інформує сайт міста.

Відеозапис пригод одного такого сміливця нещодавно було опубліковано в мережі Інтернет. Чоловік прив’язав себе мотузкою до бампера позашляховика, аби катання на лижах не потребувало додаткових зусиль.

Стартував лижник із заправки, що знаходиться неподалік від автовокзалу по вулиці Київській. Далі екстремал слідував по вулиці Шевченка, де біля Будинку вчителя відеозапис обривається.

НАГАДАЄМО: у найближчу добу на українців чекає посилення морозу. Вночі стовпчик термометра покаже від -8 до -15, вдень від -7 до-12 градусів.

Сніг буде йти переважно на Заході. У Києві 25 січня очікуються відчутні морози. Вночі -10 -13, вдень -7 -9 градусів. Також синоптик нагадує про ожеледицю і рекомендує українцям бути обережніше на дорогах.