У Коломиї водій маршрутки висадив 11-річну дитину в мороз. Дитина півтора години йшла пішки додому

Новости

У Коломиї водій автобуса висадив 11-річну школярку в мороз і темну пору доби, бо дівчинці не вистачало грошей заплатити за проїзд. Про це у Facebook написала користувачка Олька Никипанчук.

“Шановні коломияни, гості міста та транспортне управління нашого чудового міста Коломия. Хочу висловити величезну подяку та пропоную виписати премію водію маршрутки √3 за сумлінне виконання його професійних обов’язків, в перекір людським якостям, за те що моя 11-річна сестра сіла до Вас у маршрутку 22.01.19 в 17:00 (в темну та холодну пору року) на зупинці біля ЗОШ √1 і за те що ви її висадили біля ЗОШ √8, аргументуючи тим що не будете оплачувати за неї проїзд. Хочу побажати щоб і ваші дітки чи внуки ніколи не губили грошей і не добирались додому 1,5 години, з одного кінця міста в другий, в мороз та снігопад. При тому що, дитина найшла 1 грн в кишені та попросила довести її до кінцевої зупинки”, – йдеться у дописі.

Допис зібрав шквал обурених коментарів.

Ось деякі з них:

“Зняти з маршруту цей рейс з водієм!”

“Чому люди, які бачили та чули цю ситуацію не відкрили свого рота, не захистили дитину, зрештою, скинути по 1 грн. та заплатити за дитину!!! Чому мовчимо…???”

“У нас теж був такий випадок на зупинці біля школи #1, дитина їхала на масаж в поліклініку, там по годинах, зайшовши в газельку, номер маршруту не пам’ятаю, побачила, що забула взяти гроші, водій викричався і вигнав її, дитина в сльозах вернулась”.

Джерело