Досміятись можна і до cрачкu, але головне при цьому не пр0сратu країну, — Бала

Новости

Про рейтинги.
1.Таки потрібно написати, щоб не було скучно прихильникам лідера на вихідні.

2. Зеленський на першому місці — це звичайно круто, бо «противсіхи» таки мобілізуються, а до них ще й приєдналися х0хли і малороси.

3. Цікаво чи це все, чи у нас в Україні їх більше?)

4. З х0хлами і малоросами все зрозуміло, але ж серед «противсіхів», я у цьому впевнений, більшість адекватних людей.

5.Тому питання до вас таке, якщо людина не професіонал, не патріот( жарти про повію і про термос, ще аукнуться, а ще можна багато чого знайти) і виявляється навіть не є порядною людиною, бо на всю Україну збрехав про бізнес у Росії та офшори, то у чому прикол?

6. Зараз буде декілька гідних кандидатів, які відрізняються від всіх інших, то чому б їх не підтримати? Проголосувавши за них на президентських виборах, потім можна проголосувати і на парламентських та мати у Верховній Раді гарних представників.

7. Я, не проти права Зеленського бути кандидатом, хоч він і не є компетентною людиною, я проти громадянина України, який її не поважає, ба більше, нічим не відрізняється від персонажів, яких висміює у своїх жартах.

8. Віталій Кличко, для прикладу, він Україну тільки прославляв, хоча так само, коли пішов у політику не мав досвіду і знань.

9. Інший приклад, якби кандидатом став Сергій Притула, також працює у сфері гумору, так то було б зовсім інше питання, бо з трьох «П»(професіоналізм, патріотизм, порядність) до нього було б питання тільки стосовно досвіду і знань у політиці, тобто професіоналізму, можливо навіть б допомагав на волонтерських засадах.

10. Виключення завжди бувають, бо вони підтверджують існування правил, але ЗЕ на виключення не тягне.)

P.S. Досміятись можна і до срачки, але головне при цьому не просрати країну.

Гарних всім вихідних!)

Загрузка...

Віталій Бала