Іду за Майдан! Іду за Небесну Сотню! Іду за всіх загиблих у війні!, — нардeп Юрій Тимошeнко зарeєструвався кандидатом у прeзидeнти

Новости

Друзі, повідомляю, що сьогодні вранці зареєструвався кандидатом в Президенти України під порядковим номером 61. Мета, до якої йшов останні 30 років свого життя. Ще на початку своєї політичної діяльності я дуже добре усвідомив, що в разі, якщо б Президентом став дійсно проукраїнський патріот, він один силою своїх повноважень зміг би зробити для України, можливо, більше, ніж всі 100 років української революції.

А позаяк таких, яким би повірив на всі 100%, я для себе вже не бачу, то вирішив запропонувати всьому українському народові таке саме служіння, яке я надаю громаді свого округу як народний депутат.
Іду, щоб стати тим гарантом Конституції, який в повному обсязі забезпечить всьому українському народові реалізацію тих прав, що в нашій Конституції йому прописані.

Іду, щоб забезпечити право і порядок для всіх громадян без винятку.
Іду, щоб перемогти у війні, щоб подолати корупцію, щоб побороти та винищити всю п’яту колону і всіх недобитків попереднього злочинного режиму Януковича.

Іду, щоб силою своїх легітимних повноважень привести до влади в державі найдостойніших з тих, хто цю державу здобув на барикадах Майдану, відстояв та відстоює і зараз в окопах війни.
Іду, щоб покінчити з безробіттям та забезпечити всіх доброю роботою і гідною зарплатою.
Іду, щоб дати дорогу в життя нашій талановитій молоді.

Іду, щоб вийшли на волю всі невинно ув’язнені наші побратими і всі невинні в’язні попередніх режимів.
Не належу і ніколи не належав до жодної політичної партії і ніколи не мав найменших контактів з будь-ким з олігархів — то ж стояти буду за весь український народ, а не за вузькопартійні інтереси якогось кишенькового партійного вождя на службі олігархів.

Іду, щоб привести до влади не членів своєї партії, для яких всі ключові посади в державі вже наперед розписані, а найкращих фахівців, обраних на прозорих конкурсах з-поміж всього українського народу.
Іду за Майдан!
Іду за Небесну Сотню!
Іду за всіх загиблих у війні!
Хто вірить — приєднуйтесь.
Слава Україні!

 

Юрій Тимошенко