16 Квітня, 2024 11:32 pm

ЗСУ вдарили “Нептуном” по кораблю “Костянтин Ольшанський”, – ВМС

У ВМС повідомили, що ЗСУ атакували корабель “Костянтин Ольшанський” українським “Нептуном”. Ушкодження судна уточнюються.

В ефірі FREEДOM речник Військово-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук розповів, що корабель “Костянтин Ольшанський” був атакований українською ракетою “Нептун”.

ЗСУ уразили корабель “Костянтин Ольшанський”, який росіяни вкрали в України

Плетенчук розповів, що уражені великі десантні кораблі “Азов” та “Ямал” не зможуть виконувати бойові завдання найближчим часом, як і “Іван Хурс”.

Крім цього, він повідомив, що ЗСУ атакували корабель “Костянтин Ольшанський”. Раніше цей десантний корабель Росія вкрала в України у 2014 році під час окупації Криму.

Він 9 років стояв у бухті й окупанти його почали розбирати на запчастини. На 10 рік війни вороги зрозуміли, що у них закінчуються великі десантні кораблі, тому впродовж року його відновили.

При цьому вони хотіли видати, що нібито відновили із “своїх” великих десантних кораблів, до прикладу раніше пошкоджений Україною корабель – “Мінськ” чи “Оленегорський горняк”. Адже там пошкодження такі, що їхнє відновлення під великим питанням.

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *