“Психо-статеві труднощі”: Олена Мозгова написала розгромний пост на підтримку Ніцой

Новости

Відома українська продюсерка, дочка композитора-пісняра Миколи Мозгового Олена. Мозгова підтримала письменницю та громадську діячку Ларису Ніцой, яка пішла з ефіру каналу “Ньюзван” через відмову журналістки спілкувати державною мовою.

Так, Мозгова перепостила новину про скандал із Ніцой та написала: “Цілком підтримую пані Ларису, я б так само пішла з ефіру”.

“Написала пост на підтримку пані Ніцой…і почали писати вумнікі про те, що зараз мова не на часі, що це роз’єднує країну, що це не від великого розуму і ще купу всього”, – розповідає Мозгова.

У відповідь на це продюсерка написала ще один пост, заявивши, що вимога Ніцой спілкуватися українською – справедлива та більш ніж адекватна

“Послухайте, дарагіє товаріщі язикнєімєєтзначєнія, саме МОВА стає вже і продовжуватиме бути одним з об’єднуючих елементів держави Україна!

І якщо ви такі тупі, що несила вивчити мову своєї країни, то це ваша проблема! Державна мова є і буде Одна і вона УКРАЇНСЬКА!

Загрузка...

І справедлива вимога пані Лариси до ведучої загальноукраїнського каналу спілкуватись саме нею більш ніж адекватна!

І ще, моя сторінка і мої пости не вуличний паркан, тому наслідкам ваших психо-статевих труднощів тут точно не місце”, – заявила Мозгова.