Відомого російського співака видворили з України: він пригрозив судом. ВІДЕО

Новости

Відомий радянський і російський співак Віктор Салтиков поскаржився на те, що його не пустили до Києва, і пригрозив українській владі судом.

Відповідне відео артист оприлюднив на своїй сторінці в Instagram. Судячи з геолокації, воно було знято в Міжнародному аеропорту «Бориспіль».

«Дорогі друзі! Ось я приїхав в Україну, до Києва, і мене не пустили. Уявляєте? Я в цьому році був чотири рази. Обґрунтували все відсутністю коштів. Але я не малобюджетна людина, у мене є кошти і це було сказано», — обурюється росіянин.

«Я буду подавати в суд на українську владу. Я сюди летів, ризикував життям», —продовжив він, назвавши те, що відбувалося, грубим порушенням прав людини.

Він додав, що вимагатиме від українців за свій рахунок відправити його літаком бізнес-класу назад. «Так само, як я летів сюди, витрачав кошти», — підкреслив співак.

Загрузка...

«Цей товариш в абстиненції — Віктор Салтиков (був такий співак у СРСР). Їхав трошки бабла зрубати в Україні на концерті — а його не пустили: «Маленька така дівчинка [прикордонниця] не пустила… брак коштів». Буде в суд подавати позов на Україну», — написав український політолог Олексій Голобуцький в особистому Telegram-каналі.

«Якщо чесно, я був упевнений, що Салтиков уже давно все — а він ще навіть співає. Хоча помітно, що міцно і давно сидить на чарці та часто зривається із «зав’язки». Ці совкові бомжі, мабуть, спеціально сюди летять — тільки щоб хайпонути на забороні в’їзду», — додав політолог.