Прошу вас допомоrи! Вакарчук терміново звернувся до українців і всіх представників ЗМІ

Новости

Лідер «Океану Ельзи» Святослав Вакарчук анонсував благодійний концерт у Національній опері України 21 січня. Про це йдеться у відеозверненні на сторінці музиканта у Facebook.

Концерт відбудеться в супроводі оркестру «Віртуози Києва». Кошти, зібрані з квитків на концерт, спрямують на підтримку сімей та дітей загиблих захисників України.

«Концерт 21 січня в Києві у Національній опері України також є благодійним і ми вирішили усі зібрані з квитків кошти передати сім’ям, дітям загиблих захисників України. Це саме ті, хто потребують нашої і моральної і матеріальної підтримки. Я вважаю, що дуже важливо забути хоч на мить про наші буденні, інколи надумані, проблеми, про передвиборчу лихоманку і решту речей, які відволікають увагу від справді важливого. Щиро сподіваюсь, що цей концерт, ця добра справа об’єднають нас усіх».

Окрім того, Вакарчук звернувся до власників телеканалів та власників будь – яких ЗМІ, з проханням інформативного характеру, донести до людей факт, проведення концерту.

За словами Вакарчука, ідея проведення такого концерту в Києві народилась після виступу гурту з литовським оркестром Святого Кристофора наприкінці грудня 2018 року у Вільнюсі. Кошти, зібрані під час того виступу, передали на допомогу, зокрема, Луганському дитячому будинку, що після початку війни був переміщений та розташований у приміщеннях Сєвєродонецького інтернату.

Варто зазначити, що в свій час «ходіння» лідера групи «Океан Ельзи» Cвятослава Вакарчука в політику стало одним з найгучніших – поряд з депутатством Руслани Лижичко. Все-таки мова йшла про топових естрадних артистів, кумирів молоді, які збирали стадіони. Вакарчук потрапив в політику на хвилі «помаранчевої революції»: і група, і її лідер активно підтримували Майдан, так що в 2007 році Вакарчук став народним депутатом України від блоку «Наша Україна – Народна самооборона».

За рік політичної діяльності Вакарчук-молодший встиг попрацювати в чотирьох парламентських групах і комітеті Ради з питань свободи слова та інформації. Його законодавча діяльність обмежилася двома документами – про заборону в ЗМІ реклами тютюнових виробів та алкогольних напоїв та про боротьбу з корупційною складовою в державних структурах.

«Так, частина моїх пропозицій увійшла в деякі законопроекти, але оскільки завдання Комітету свободи слова та інформації не вважалися пріоритетними, то жоден із законопроектів так і не дійшов до голосування в сесійній залі.

На його думку, парламентарії тільки зображують бурхливу законотворчу діяльність, в дійсності їх цікавить тільки влада. В результаті у вересні 2008 Вакарчук здає мандат, пропрацювавши в парламенті менше року. Більшість експертів схиляються до думки, що Вакарчук не балотуватиметься в президенти, а навіть якщо і піде, то шансві на перемогу в нього майже не має!

Джерело