Зарплата чи пенсія: українців змусять вибирати

Новости

Міністерство соціальної політики після проведення пенсійної реформи введе правило, згідно з яким громадянин пенсійного віку повинен вибрати — або продовжувати працювати, відмовившись від пенсії, або ж вийти на пенсію відразу, звільнившись з роботи.

Про це повідомив міністр соцполітики Андрій Рева в ефірі одного з українських телеканалів.

Міністр уточнив, що для тих пенсіонерів, які працювали ще деякий час після отримання права виходу на пенсію, виплати будуть підвищувати.

«Після проведення пенсійної реформи, коли пенсія стане достатньою, потрібно встановити правило: або ти працюєш, отримуєш зарплату і виходиш на пенсію трохи пізніше, але пенсія у тебе буде більша, або ти йдеш відразу і отримуєш пенсію, але не працюєш», — пояснює міністр соціальної політики Андрій Рева.

Раніше повідомлялося, що нардепи вирішили підлизатися до пенсіонерів новими «покращеннями». Депутати готові відшкодувати збитки громадянам, яким затримали пенсію за липень 2018 року.

Загрузка...

У Раді зареєстровані законопроекти, в яких пропонується компенсувати незручності, які настигли українців через затримку пенсійних виплат. Про це повідомляється на офіційному сайті Ради.

Також депутати вирішили доопрацювати закон «Про споживче кредитування». Вони хочуть звільнити від штрафних санкцій тих пенсіонерів, які прострочили сплату за кредитом з-за затримки пенсії.

Обидва документи — законопроект №9007 «Про внесення зміни до статті 12 Закону України «Про споживче кредитування» (щодо звільнення від сплати та штрафних санкцій пенсіонерів у разі затримки виплати пенсії Пенсійним фондом України)» та проект постанови №9008 «Про забезпечення відшкодування пенсіонерам втрат у зв’язку з затримкою виплати пенсій» були зареєстровані в Раді 30 липня 2018 року.

Джерело