Дівчина розлютилася, коли співробітник заправки зажадав пройти її в касу

Новости

Дівчина зупинилася на бензоколонці, щоб заправитися. Як тільки вона наповнила свій бензобак і, заплативши за паливо, почала йти, голос по гучномовцю оголосив, що щось сталося з її карткою і що їй потрібно зайти всередину, щоб заплатити за бензин готівкою, інформує Ukr.Media.

Леді була збентежена, тому що термінал показав, що операція була схвалена. Вона повідомила це і збиралася піти, але помічник, ще раз, закликав її зайти, щоб заплатити або у неї будуть проблеми.

Вона пішла всередину і почала сперечатися з касиром, але він сказав їй заспокоїтись і уважно слухати.

Він сказав, що поки вона заправляла автомобіль, хлопець прослизнув на заднє сидіння її машини з боку пасажира, і черговий вже викликав поліцію.

Вона злякалася і виглянула у вікно, і побачила, що двері її машини відчинилися, і хлопець вислизнув. У доповіді говориться, що це новий спосіб викрадення людей. Злочинці непомітно пробирається в автомобіль жертви, поки вони заправляються на заправці або зупиняються біля продуктового магазину в нічний час. А потім, коли жінка повертається в машину, викрадають її.

Будь ласка, передайте це іншим жінкам, молодим і старим. Будьте особливо обережні, вирушаючи куди-небудь вночі. Якщо це взагалі можливо, краще залишайтеся вдома або хоча б не їздите в поодинці!

Це реально!!!

Повідомлення:

ЗАВЖДИ блокуйте двері вашого автомобіля, навіть якщо ви пішли на секунду!
Перевіряйте свою машину, в тому числі заднє сидіння, перед тим як сісти в неї, після того як ви відлучалися куди-небудь.

Будьте завжди в курсі вашого оточення і інших людей поблизу, особливо вночі!
Відправте це всім, щоб ваші друзі могли прийняти запобіжні заходи.