Вперше в історії України. Мер Дніпра Філатов пішов на безпрецедентний крок

Новости

Міський голова Дніпра Борис Філатов три роки збирав інформацію про настрої працівників сфери освіти і обіцяє звільнити директорів і завучів шкіл міста, які підтримували сепаратистські настрої. Про це сам Філатов написав на своїй сторінці в Facebook.

“Я не СБУ і у мене немає сотень аналітиків і оперативників. Я не кіберполіція і у мене немає ніяких технічних можливостей. Я не штатний націонал-патріот і не ходжу по вулицях з червоно-чорним прапором. Я не депутат і не клянусь в телевізорі в любові до своєї країни. Я просто знаю, що я повинен робити. А ще я вмію чекати.

З другого дня своєї каденції я почав збирати досьє на директорів і завучів міських шкіл і в цьому мені допомагали обмежене коло довірених людей. І на третій рік своєї каденції я дочекався.

На даний момент гуманітарний департамент проводить конкурси на нові призначення директорів шкіл. Більше 30 (!) відсотків претендентів, починаючи з 2014 року, в соцмережах або непублічно підтримували сепаратистські настрої, нехтували власну країну і дуже любили суміжну державу.

Доходило до того, що деякі в фейсбуці писали за Україну, а в «однокласниках» – за ЛДНР і Росію! Тепер вони всі або будуть звільнені, або не прийняті на роботу. Юридично бездоганно. Без можливості відновитися через суд. Адже ми не порушуємо трудове законодавство і не переслідуємо за переконання. Краще просто не подавайте на конкурс. Адже рукописи не горять.

Я не СБУ, не кіберполіція і не штатний націонал – патріот. Я просто знаю, що я повинен робити.

Адже «справжнє мистецтво воїна це вміти чекати»” – написав Філатов.

Нагадаємо, пан Філатов поділився універсальним рецептом: «Платіть людям більше і «в білу».

«На початку каденції ми підняли зарплату працівникам міськвиконкому, потім комунальникам, тепловикам, водоканалу, транспортникам.А тепер за нами стали підтягуватися і великі підприємства.

Саша Ярославський, спасибі, ти обіцяв мені і зробив. На «Петрівці» зростання зарплат 20 відсотків.

І аеропорт ми з тобою побудуємо теж.

Нагадаємо, у Дніпрі цього року з ініціативи мера Бориса Філатова працівникам комунальних підприємств міста збільшили заробітні плати. Дохід комунальників зріс у середньому на 26%.

Загрузка...

За прикладом міськради зарплати робітникам підвищили також на Дніпровському металургійному заводі. Підприємство, власником якого нещодавно став відомий український бізнесмен Олександр Ярославський, є одним із найбільших платників податків у місті.

Тож за рахунок збільшення зарплат зростатимуть і надходження до муніципального бюджету. А це – збільшення фінансування інфраструктурних програм, ремонту доріг і житлового фонду.

Під час візиту на підприємство 13 липня очільник Дніпра також звернувся до інших роботодавців, щоб вони використовували досвід цього заводу та практику комунальних підприємств стосовно збільшення заробітних плат. На думку Бориса Філатова, така системна робота допоможе, зокрема, запобігти трудовій міграції.

Як відомо, мерія Дніпра працює з бізнесменом Олександром Ярославським над проектом будівництва нового терміналу аеропорту. Також тривають перемовини щодо екологічного «переозброєння» Дніпровського металургійного заводу.»

Борис Філатов