Арителерійський вогонь у відповідь та піднята авіація в Азовському морі! Наєв зробив гучну заяву

Новости

В Азовському морі прикордонники та армійці разом протистояли нападу ворожих кораблів – така легенда навчань, які провели в умовах, ускладнених туманом та поганою видимістю.

Як передає Державна прикордонна служба України, Українські військовослужбовці з ВМС ЗСУ разом з прикордонниками відпрацьовували маневри з відбиття ймовірного ворожого нападу з моря.

На горизонті у густому тумані прикордонники ледь розпізнають ворожий корабель. За тривогою назустріч йому висуваються катери загону морської охорони і Військово-морських сил.

За легендою, умовний ворог перетнув кордон і має намір вчинити напад на українські судна. Навчання відбуваються в акваторії Азова.

«Це вимагає від особового складу дуже серйозних навиків, пильності. Від маріупольського загону морської охорони в цих навчаннях брав участь корабель морської охорони «Донбас», – пояснив заступник командира Маріупольського загону морської охорони ДПСУ Микола Левицький.

На вимогу морських захисників залишити територіальні води України умовний порушник не відреагував. Тож у бік супротивника відкривають артилерійський вогонь. З повітря прикриває військова авіація.

«Відпрацьовувалося відбиття атаки кораблів противника на кораблі, що охороняються. Виконувалася стрільба АГС-31 в умовах обмеженої видимості малими броньованими артилерійськими катерами», – коментує командир тактичного угрупування ООС «Маріуполь» Юрій Федаш.

Спільними зусиллями кораблів Морської охорони, катерів ВМС ЗСУ, за підтримки артилерії з берега та авіації судно-порушника зупинили та не допустили висадку диверсійної групи.

Ситуація в акваторії Азовського моря контрольована – запевняє командувач Об’єднаних сил Сергій Наєв.

«За нашими діями спостерігатимуть кораблі ФСБ РФ. Нехай спостерігають і переконаються в нашій спроможності негайно відреагувати на будь-які загрози кораблям. Ми постійно контролюємо ситуацію, як за допомогою радіолокаційних засобів, так і безпосередньо з бортів кораблів», – запевнив Наєв.

Загрузка...

Підтримку кораблям з боку суші забезпечують авіація та артилерія, які постійно перебувають у бойовій готовності.