Це прокурор Кулік! А знаєте який борг за комуналку він має? Певно Костя думає що за його елітні квартири мають сплатити пенсіонери!

Новости

Я зробив допис в якому показав, що колишній військовий прокурор сил АТО і нинішня шістка Луценка, Костік Кулик, має величезні борги за комунальні послуги на загальну суму 16 949 гривень.

Це несплачені борги за компослуги трьох об’єктів нерухомості Кулика:

Загрузка...

Дві суміжні квартири (№№ 1326 й 1327, загальною площею 408 м2) які є власністю найбільш офіційно відомого прокурорського корупціонера і які знаходяться в елітному комплексі «Дипломат-хол» по вул.Жилянській, 59, в м. Києві, та квартира (№2) в ультра — елітному житловому комплексі «Централ Парк», по вул. Івана Кудрі, 7, у м. Києві, яка записана на куликівську співмешканку, Ірину Німець і яка інкримінується Кулику, як один з предметів його незаконного збагачення.

І як ви думаєте, друзі, що змінилося за два місяці з дня тієї публікації? А майже нічого! Сьогодні я перевірив рахунки Кулика і встановив, що на 12 серпня загальна сума боргу за комунальні послуги на трьох його квартирах складає 15 859 Гр. Тобто, вона зменшилася, у порівнянні з початком червня, усього на 1000 гривень. Причому, Кулик лише трохи погасив борг по квартирі № 1327, а борги по іншим двом тільки зросли.
Скрін 1,2,3.

Якщо хтось думає, що прокурору Кулику не вистачає грошей на оплату елітної нерухомості з квадротурою у пів-тисячі метрів, можу повідомити, що за інформацією «Радіо Свобода», за час розслідування справи проти цього прокурорського нуворіша,
він тільки офіційно заробив 1 240 394 гривні. Один мільйон двісті сорок тисяч гривень! Скрін 4.
Але, сплачувати за комуналку, по всій видимості, Костік не збирається.

Мабуть, за нього рахунки комунальних підприємств повинні поповнювати пенсіонери, які ходять і повзають сплачувати за свої квартири, як на останню подію в житті.

Наприкінці хочу нагадати, що Костя Кулик, який нещодавно повернувся з закордону, де нібито від чогось лікувався, взявся за старе — фальсифікувати кримінальні справи .

Остання його «успішна розробка»- це справа відносно Олексія Тамразова, якого ГПУ звинувачує у дачі хабара. Звісно, нашому найчеснішому прокурору Кулику.

Ця справа тхне підставою за тисячу кілометрів. Натомість, цікаво ось що. Олексій Тамразов, який зараз у тюрмі, відомий тим, що витрачав купу власних грошей на допомогу нашим військовим і добровольцям у війні з російським агресором, а Костя Кулик, який Тамразова в тюрму запроторив, бабло на війні з Росією заробляв. Дуже характерна для сьогоднішньої України історія. Чи не правда?

Прочитавши, при можливості, поширюємо. Дякую.

Джерело