«Миротворець» провів унікальну спецоперацію: 300 російських найманців дали свідчення про свою злочинну діяльність. ВIДЕО

Новости

Волонтери «Миротворця» створили мережу сайтів, на яких, від імені ПВК «Вагнер», наймали бойовиків.

На ці оголошення відгукнулися понад 300 потенційних бойовиків. Кожен з них проходив співбесіди через «Skype», під час яких детально розповідав «інтерв’юерам» про свої злочини.

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці повідомив нардеп (НФ) Антон Геращенко, передає Цензор.НЕТ.

«Росія вчергове довела, що є державою-терористом. Волонтери Центру «Миротворець» провели унікальну інформаційно-психологічну операцію для того, щоб вкотре показати, що в Росії тероризм заохочується на державному рівні.

Волонтери «Миротворця» створили мережу сайтів, на яких, від імені ПВК «Вагнер», наймали бойовиків для несення служби на українському Донбасі і Криму, Сирії, Африці. На ці оголошення, за півтора року роботи проекту, відгукнулися понад 300 потенційних бойовиків, що вже мали досвід тортур і убивств на території України та інших країн.

Кожен з них проходив співбесіди через «Skype», під час якої детально розповідав «інтерв’юерам» з ПВК «Вагнер» про свої злочини, називав прізвища командирів своїх бандформувань, своїх товаришів по службі», — розповів Геращенко.

«На запитання: «Чи готовий ти вбивати, катувати за гроші українців і, в тому числі, кримських татар?», відповідь завжди була: «Так! Звичайно!». Всі дані, отримані після таких «співбесід», поповнили базу «Миротворець» тисячами нових імен і прізвищ російських найманців, бойовиків і терористів, які воювали в «гарячих точках» по всьому світу. Апофеозом цієї інформаційно-психологічної операції з кодовою назвою «За двома зайцями» був виклик кількох претендентів на пост найманця на реальну співбесіду в місто Сімферополь, де вони були здані місцевій поліції, як українські диверсанти, які приїхали в Крим підривати військові об’єкти», — додав нардеп.

«Гігабайти інформації і сотні годин відео, на яких сотні російських громадян під час «співбесід» зізнаються в скоєнні тисяч злочинів, передані українським правоохоронним органам для прийняття процесуальних рішень і оперативної роботи. Також, ця операція стала черговим доказом порушення Росією міжнародної конвенції про заборону фінансування тероризму. Після вивчення слідчими частину отриманих доказів буде передано в Гаагу і вона поповнить доказову базу в позові України проти РФ про порушення цієї конвенції. Днями про цю спецоперацію на сайті Центру «Миротворець» буде опубліковано посилання на фільм про те, як була задумана і реалізована інформаційна спецоперація «За двома зайцями». А зараз, тут, я публікую «трейлер» до цього документального фільму», — пояснив Геращенко.

«До речі, через 40 хвилин в Кремлі починається прес-конференція Володимира Путіна. Може, комусь із чесних журналістів вдасться його запитати про те, хто реально стоїть за ПВК «Вагнера»? Окрему подяку приношу спікеру Центру «Миротворець» Євгену Вольнову і його колегам «пранкерам» -патріотам за колосальну роботу з виявлення і фіксації сотень бойовиків за методикою інформаційно — психологічних операцій, розробленою волонтерами Центру «Миротворець», — резюмував нардеп.